submenu

verenigingen - sport

Aangesloten verenigingen

W.E.V.O. Wemmel Volley

Mia Van den Berghe
Kaasmarkt 28
1780 Wemmel
02 460 05 25
mia@vlmbrabant.be

A.V.O. Wemmel Volley

Dirk Vanbellingen
02 429 62 86
dirk.dv.vanbellingen@kbc.be

Brusselse Tennisclub

Verdonck Leentje
02 460 34 51
verdonckleentje@gmail.com
www.brusselsetennisclub.be

 

d'Ann's Atelier Steps

S.T.E.P.S.
Ann Caestecker
 0496 31 29 06
ann.caestecker@telenet.be
www.dansateliersteps.be

 

Daring United Wemmel (zaalvoetbal)

Wies Herpol
0477 89 95
info@daringunitedwemmel.be
www.daringunitedwemmel.be

Gymclub Sportievak

Monique Van der Straeten
Molenweg 123
1780 Wemmel
02 461 19 38
Monique.van.der.straeten@scarlet.be

Judo Budokan Wemmel

Pol Peeters
Dijlestraat 32
3140 Keerbergen
0475 73 19 00

K.V.K. Wemmel (voetbalclub)

Frank Van Biesen
Schemershoek 23
1730 Mollem
frank.carpediem@telenet.be
www.kvkwemmel.be

 

Koninklijke Biljartclub - Krijt op Tijd

Biebaut Jo
02 466 60 10
joseph.biebaut@telenet.be
www.kotwemmel.be

Markant Turnen

Lieve Lauwerier
de Limburg Stirumlaan 222
1780 Wemmel
02 460 69 31
lieve.lauwerier@telenet.be

Mireille Wemmel Voetbalclub

Johan De Vries
0497 340 486
johan.de.vries@ngi.be
www.vkmireille.be

Yoga - Crica all sports vzw

Carina Puis
02 479 39 39
0476 74 61 79

OKRA Sint Servaas

(wandelen, dans, petanque)
Jan Fieremans
Bosch 144
1780 Wemmel
02 269 90 50

Turnen Sint Servaas

Nicole Rasschaert
02 460 00 94
nicolerasschaert@hotmail.com

Wieler- en toeristclub 't Kapelleke

Frans De Visscher
02 460 36 10
devisscherfrans@skynet.be
www.wielerclubwemmel.be


Wemmelse Zwemvereniging

Evan Coosemans
Hogebaan 55
1980 Zemst
evan.coosemans@telenet.be
website Wemmelse Zwemvereniging

Swing Out Today: swingdanslessen

in koppel of solo (beginners)
Elke vrijdagavond
de Zandloper, spiegelzaal
info: www.swingout.today/dance_school
prijs: 10 euro/uur