submenu

verenigingen - cultuur

Bestuur Cultuurraad Wemmel

contactgegevens voorzitter: Vierwindenlaan 7, 1780 Wemmel - 02 460 33 95 
Vragen aan de NCRW:  ncrwsecretariaat@gmail.com

voorzitter
Lieve Verbeeck

ondervoorzitter
Liliane Reynaerts

Penningmeester
Jef Geelen

Secretaris
Koen Jacobs

bestuursleden
Pieter Ceuleers
Lieve Lauwerier
Anne-Mie Somers
Bart Theys
Mia Van Den Berghe
Josiane Vandewinkel
Daan Vermeerbergen
Liliane Windelen

Aangesloten verenigingen

ACV-Wemmel

Freddy Depuydt
tel. 02 460 01 86
ACV-Wemmel@skynet.be of depuydt.f@skynet.be

ACW - Wemmel

Paula Van den Heuvel
tel. 02 460 36 10
paulavandenheuvel@skynet.be

Bruisend Wemmel

Marc Joseph
bruisendwemmel@belgacom.net
website bruisend Wemmel

Davidsfonds
Wemmel Hamme Relegem

Hugo Goossens
hugo.goossens.w@skynet.be
wemmel@davidsfonds.net
website

Davidsfonds teken- en schilderclub

Andreas Deneyer
tel. 02 460 26 04
andreasdeneyer@skynet.be

De Penning

Eliane Van den Bossche
tel. 02 460 37 82
e.hulpiau@scarlet.be

De Pieterman Toneelvereniging

Lafère Jim
jim.lafere@gmail.com
website

De Schaar

Jo Verelst Tieleman
tel. 02 460 15 04
jo.tielemans@proximus.be

Femma

Katia Vermoesen
katia.gert@skynet.be

Fotoclub De Korrel

Yvan Beunckes of Inge Bex
info@fotoclubdekorrel.be
website

Goudvink Wemmel

Rony Vanden Breede
rony.vdb@numericable.be

Huisartsenkring Wemmel

Dr. Martine Huybrechts
tel. 02 460 49 72
martine.huybrechts@numericable.be

Kookclub Wemmel K.C.W.

Raoul Van der Elst
02 460 49 10
kookclubkcw@gmail.com of raoulwilfrieda@coditel.net
website

Komitee der randgemeenten (kdr)
afdeling Wemmel

Stefaan De Doncker
02 270 15 29
stefaan-ingrid@skynet.be

OKRA Sint Servaas

seniorenvereniging Trefpunt 55+
Luc De Ridder
luc.de-ridder@skynet.be
02 460 03 24

Ouderkomitee Scouts Wemmel

Lemm Stefan
tel. 02 4600302
stefan.lemm@outlook.com

Ouderraad Mater Dei School

Carmen Claes
ouderraad@materdeiwemmel.be
website Mater Dei Wemmel

Ouderraad Sint-Jozefschool

Heidi Hart
heidikehart@hotmail.com
website

Landelijke Gilde Wemmel-Relegem

Marc Van Roy
vanroy-smets@hotmail.com
website Landelijke Gilde Wemmel - Relegem

Markant

Noëlla Van Hoof
noelavanhoof@gmail.com
www.markantvzw.be/wemmel

Natuurpunt Wemmel vzw

Jef Geelen 
tel: 02 268 77 75
jefgeelen2@gmail.com
website Natuurpunt Wemmel

PASAR Wemmel

Liliane WINDELEN
tel. 0499 983 304  
liliane.windelen@icloud.com
www.pasar.be/wemmel

Samana

Van den Heuvel Paula
tel. 02 460 36 10
paulavandenheuvel@skynet.be

Rode Kruis Vlaanderen

Afdeling Wemmel
Frank Loomans
voorzitter@wemmel.rodekruis.be

Senioren Wemmel

Jacqueline Moreau
moreau.jacqueline@skynet.be

Sociaal Kultureel Centrum S.K.C.

Jan Vanden Broeck
tel. 02 461 13 64
reservaties.parochies.Wemmel@gmail.com

Soc. Cult. Ver. Vlaamse Liberale Vrouwen

Monique Van de Straeten
monique.van.der.straeten@scarlet.be
tel. 02 461 19 38
website SCVVLV

Speelschaar Vaartkapoen

Wim Van Molle
tel. 02 460 24 97
wimvanmolle@gmail.com

Parochiale werken - afd. Sint Servaas

Armand Hermans
tel. 02 460 13 08
armandhermans@skynet.be
 

Vlaamse Kring Wemmel

Lieve Verbeeck
tel. 02 460 33 95
liever@scarlet.be

Welzijnszorg - Broederlijk Delen Afdeling Wemmel

Constant De Vocht
tel. 02 460 23 95
devocht_c@hotmail.com

Wemmels Gemengd Koor

Hugo Goossens
tel. 02 460 13 21
hugo.goossens.w@skynet.be

Willemsfonds

Paul Van Den Brande
paulvdbrande@skynet.be